مقاومت حرارتی و شیمیایی لرزه گیر لاستیکی آما

مقاومت حرارتی و شیمیایی لرزه گیر لاستیکی آما

مقاومت حرارتی و شیمیایی لرزه گیر لاستیکی آما : با استفاده از جدول زیر میتوانید میزان مقاومت انواع لاستیک لرزه گیر ها را به مواد شیمیایی و درجه حرارت و نوع سیال بررسی و لرزه گیر لاستیکی مورد نیاز خود را سفارش دهید. ضمنا کدینگ رنگ لرزه گیر لاستیکی آما نیز مشخصات کنترل شده ای را در اختیار مصرف کننده گان قرار میدهد.

مقاومت حرارتی و شیمیایی لرزه گیر لاستیکی آما
مقاومت حرارتی و شیمیایی لرزه گیر لاستیکی آما

 

 

شرکت آرمان بهین پژوه با افتخار اعلام مینماید که طراحی و تولید لرزه گیرهای لاستیکی آمــا ® و سایر محصولات این شرکت تماما توسط مهندسان و متخصصان جوان این شرکت طراحی و تولید گشته و دارای بالاترین سطح کیفی و مطابق با آخرین الزامات استانداردهای فنی و بین المللی موجود میباشد.

تمام قطعات و محصولات طراحی شده در این شرکت اعم از قطعات فولادی و یا لاستیکی در مراحل اولیه    طراحی و قبل از تولید آزمایشی  با استفاده از آخرین نسخه از  نرم افزارهای طراحی صنعتی نظیر CATIA,INVENTOR,SOLIDWORK   طراحی و با بهره گیری از روش المان محدود (FEM) در نرم

افزارهایی مانند   ANSIS, ABAQUS … مورد تحلیل و بررسی قرار گرفته و سپس اقدام به ساخت نمونه های آزمایشی آنها شده و پس ازقبول نتیجه آزمایشات و بازرسی ها و الزامات خواسته شده مورد نظر مطابق استانداردهای مربوطه،  اقدام به تولید انبوه محصولات میگردد.

مقاومت حرارتی و شیمیایی لرزه گیر لاستیکی آما

پس از آن نیز با اعمال بازرسی های فنی مستمر از مرحله تهیه مواد اولیه تا تولید محصول نهایی و نهایتا عرضه آنها به مشتریان خود این اطمینان را میدهیم که همواره در کنار آنان بوده و از هیچ کوششی در راه کسب رضایت آنان کوتاهی نکنیم. بدین منظورجهت سرعت بخشیدن به مراحل فرایند فروش و نیز اثر بخشی هر چه بیشتر خدمات پس از آن ، این شرکت اقدام به راه اندازی وب سایت جدید خود و کانال های ارتباط جمعی مربوطه نموده  که در آن سعی گردیده با تمرکزبر روی ارایه خدمات آموزشی ، مشاوره فنی ، فروش و خدمات پس از فروش ، ارایه گواهینامه های بازرسی محصولات  بصورت آنلاین  و سایر امکانات دیگر، قدمی هر چند کوچک جهت قدردانی از انتخاب مشتریان خود برداشته باشد.

مقاومت حرارتی و شیمیایی لرزه گیر لاستیکی آما مقاومت حرارتی و شیمیایی لرزه گیر لاستیکی آما مقاومت حرارتی و شیمیایی لرزه گیر لاستیکی آما مقاومت حرارتی و شیمیایی لرزه گیر لاستیکی آما