پیام مدیریت

به نام خداوند بخشنده مهربان

بدور از هر گونه سیاسی کاری و شعار زدگی ،هر انسان آگاه و خوش انصافی اذعان دارد که تنها راه رسیدن افراد یک جامعه به رفاه اجتماعی داشتن امنیت در حوزه  های مختلف ، بویژه رفاه اقتصادی است؛ این امر میسر نخواهد شد مگر با تلاشی مضاعف و همگانی .

به عنوان کسی که از نوجوانی مشغول کار بوده  به خوبی دریافته ام که وضع مطلوب هیچگاه به خودی خود ایجاد نمیشود و پیشرفت یک ملت حاصل نخواهد شد مگراینکه به امر آموزش توجه شود. همه خوب میدانیم که عوامل موثر بر پیشرفت و توسعه در جوامع پیشرفته مرهون زحماتی است که مسئولین این کشورها در راه آموزش و پرورش کودکان شان متحمل شده تا نیروی انسانی متکی به ارزش های پایدار تحویل جامعه دهند.

یکی از این ارزش ها کار است ، که متاسفانه اخیرا عدم توجه به آن کشور را دچار تنگناهای موجود نموده و مشکلات عدیده ای را فراروی رشد و توسعه اقتصادی و اجتماعی جامعه قرار داده است.

اکثر مدیران و صاحبان سرمایه که تولید را به عنوان درآمد و نیز یکی از محورهای توسعه پایدارانتخاب نموده اند به خوبی میدانند که روش های آموزش و پرورش کنونی نیاز به بازبینی اساسی دارند، زیرا وضعیت نظام آموزشی فعلی پاسخگوی تربیت نیروهای ماهرو ارزشی  نمیباشد و این امر بار هزینه ای مضاعفی را به سرمایه گذاران حوزه های تولید تحمیل مینماید.

بنده  تمام سعی خود را نموده ام که در حد بضاعت و توان مالی شرکت خود برای توسعه امر آموزش تلاش نمایم تا نیروهای انسانی متخصص و آگاه به ارزش های کار تربیت نمایم. اگر چه راه بس طولانی و توان ما محدود.

بنده و مجموعه همراه به مشتریان خود اطمینان میدهیم که تمام تلاش خود را در راه بهبود مستمر کیفیت نموده تا میزان سطح رضایت مندی مشتریان و مصرف کنندگان محصولاتمان را روز به روز ارتقا دهیم.

بسیار مایلم تا باور و آرزوی خود را در باره شفافیت کار با شما عزیران در میان بگذارم. آرزو داشتم من و همکارانم میتوانستیم در یک کارخانه بزرگ با دیوارهای شیشه ای کارمیکردیم وشما مشتریان عزیز میتوانستید هر لحظه که اراده مینمودید ما و نحوه کارمان را مشاهده نمایید. این را عرض کردم تا به عمق افکارم برای شفاف کار کردن پی ببرید، ولی افسوس که در رویا هم عوامل بسیاری مانع از انجام این کار میشوند.

با تمام وجود به صداقت باور داشته و به شما مصرف کنندگان محترم اطمینان میدهم که تمام پرسنل شریف و زحمتکش این شرکت آموزش های مهارتی و اخلاقی لازم را برا درست کارکردن دیده اند ولی با این حال هیچ یک از ما خالی از اشکال نیستیم و شاید اشکالی در محصول ما نیز باشد. در این حالت تمام سعی خود را نموده تا بهترین خدمات پس از فروش را به شما عزیزان ارایه نماییم.

کیفیت ، تلاش زیاد، قیمت رقابتی و کسب رضایت مندی شما، هدفی است که دنبال میکنیم و امید واریم شما نیز با خرید جنس ایرانی و ارسال نظرات و انتقادات ارزشمند خود حامی تلاش گران عرصه تولید باشید که حمایت از تولید حمایت از ارزش کار و ضامن تربیت نسل های آینده ایران عزیزمان است.

شاد و پیروز باشد.

فروردین سال 1396

علیرضا جربزه مدیر عامل شرکت